ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Парламент дозволив сумлінним орендарям продовжувати строк дії договору оренди державного та комунального нерухомого майна
11.06.2009 17:15
КИЇВ – Верховна Рада України 10 червня 2009 року ухвалила Закон України «Про внесення змін до статті 73 Закону України “Про Державний бюджет України на 2009 рік”» щодо договорів оренди (законопроект №4323). Зміни, підготовлені Кабінетом Міністрів України, дозволяють сумлінним орендарям продовжувати строк дії договору оренди на період до двох років.
Детальніше...
 
Рада у справах душпастирської опіки при Міноборони розглянула нову редакцію Закону про свободу совісті та затвердила план роботи на 2009 рік
11.06.2009 10:35
КИЇВ – У київському Будинку офіцерів 10 червня 2009 року відбулось перше робоче засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України. На порядку денному стояли питання розгляду окремих положень нової редакції Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» та затвердження перспективного плану роботи Ради на 2009 рік. Рада також розробить новий важливий документ – Концепцію душпастирської опіки військовослужбовців Збройних Сил України.
Детальніше...
 
Уряд дозволив щоденно використовувати Михайлівський Золотоверхий монастир та Успенський собор Києво-Печерської для проведення богослужінь
10.06.2009 13:24
КИЇВ – 10 червня 2009 року Кабінет Міністрів України у ході чергового засідання прийняв рішення про надання культових споруд – визначних пам’яток архітектури у щоденне використання релігійним організаціям: Михайлівського Собору – Українській Православній Церкві Київського Патріархату та Успенського Собору Києво-Печерської Лаври – Українській Православній Церкві (у єдності з Московським Патріархатом).
Детальніше...
 
Під час міжнародної конференції представники органів влади та Церков обговорили шляхи вдосконалення державної пенітенціарної політики
09.06.2009 07:49
КИЇВ – 6 червня 2009 року у Києві відбулась Міжнародна конференція «Юридичний вимір в’язничного служіння», метою якої було проаналізувати стан законодавства європейських країн для забезпечення гуманізації державної пенітенціарної політики в Україні. Серед учасників були присутні керівництво Держдепартаменту виконання покарань, капелани та представники пенітенціарного душпастирства України, європейських країн і США, юристи та експерти громадських організацій.
Детальніше...
 
Розпочала роботу Громадська рада при МОЗ України з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями
04.06.2009 18:15
КИЇВ – 4 червня 2009 року у залі засідань колегії МОЗ за участі Міністра охорони здоров'я Василя Князевича відбулось установче засідання  Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій. Перше засідання було присвячено вирішенню організаційних питань, в ході якого було обрано керівництво Громадської ради та затверджено план її діяльності на 2009 рік.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 Наступна > Кінець >>

Сторінка 233 з 257

Міжнародні документи

Потомакський план дій
Підсумковий документ Зустрічі на рівні міністрів щодо зміцнення свободи віросповідання (Вашингтон, 24-26 липня 2018 г.)
Детальніше...

Консультації

Мін’юст роз’яснив порядок включення релігійних організацій до Реєстру юридичних осіб (ДОКУМЕНТ)
Міністерство юстиції роз’яснило порядок включення відомостей про релігійну організацію, зареєстровану до 1 липня 2004 року, дані про яку відсутні в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб.
Детальніше...
 
Релігійна організація вправі не міняти назву під час перереєстрації – роз’яснення Мін’юсту
Міністерство юстиції роз’яснило особливості застосування законодавства України щодо найменування релігійних організацій.
Детальніше...

Судові рішення

Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 про проведення публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій
Рішення Конституційного Суду України № 6-рп/2016 від 08.09.2016 року у справі № 1-13/2016
Детальніше...

Публікації

Щорічна доповідь Уповноваженого ВР з прав людини: витяг щодо свободи совісті та віросповідання
Витяг щодо свободи совісті та віросповідання.
Детальніше...
 
Правозахисники зібрали факти релігійних переслідувань на окупованому Донбасі
Доповідь «Коли Бог стає зброєю» містить у собі факти, свідчення жертв і очевидців релігійно-вмотивованих переслідувань, які здійснюють бойовики-сепаратисти під час збройного конфлікту на сході України.
Детальніше...

Заяви, звернення

«Рішуче засуджуємо погроми і переслідування за національною ознакою!» – Рада Церков
З обуренням і тривогою Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій констатує зростання кількості нападів та погромів, спрямованих проти циган (рома), та засуджує їх, незважаючи на виправдовуючі мотиви.
Детальніше...

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС