ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Коментарі


Віруючих можуть направити на альтернативну службу навіть у Збройні Сили PDF Друк E-mail
08.10.2015 16:53
Відповідно до закону віруючих військовозобов’язаних громадян можуть направити проходити альтернативну (невійськову) службу навіть у Збройні Сили України.
Детальніше...
 
Максим ВАСІН. Взаємодія органів влади з релігійними організаціями у законотворчому процесі з формування пенітенціарної політики PDF Друк E-mail
01.06.2012 15:33
В інтересах самих органів влади, відповідальних за пенітенціарну політику, буде проявити відкритість та на практиці розвивати постійний діалог та співпрацю з церквами і релігійними організаціями, для яких проблематика духовного служіння в місцях позбавлення волі є і їх покликанням, і щоденним душпастирським служінням.
Детальніше...
 
Міністр Михайло КУЛИНЯК: "Релігійні організації мають стабільно високий рейтинг довіри громадян" PDF Друк E-mail
13.01.2012 12:47
Релігійні організації, як носії авторитетних для значної частини віруючих конкретних віровчень, національних ідей, власних позицій у трактуванні національної і церковної історії користуються стабільно високим рейтингом довіри громадян.
Детальніше...
 
Максим ВАСІН. Закон про захист персональних даних: на сторожі приватності чи тотального контролю? PDF Друк E-mail
29.12.2011 10:00
Віднедавна багато бухгалтерів та керівників релігійних і інших організацій спантеличені звісткою про запровадження відповідальності у сфері використання персональних даних громадян. Актуальність теми та невизначеність у багатьох її аспектах спонукала детальніше вивчити ситуацію та висловити кілька юридичних порад.
Детальніше...
 
Ольга БОДНАР. Військове душпастирство в Україні: загальні принципи та законодавчі перспективи PDF Друк E-mail
14.12.2011 18:58
На сьогодні вже очевидно, що впровадження військового душпастирства (капеланства) в Україні – це не питання вибору, а питання часу. Цей вибір вже зроблено, коли у 1991 році наша держава взяла на себе зобов’язання гарантувати кожному “право на свободу світогляду і віросповідання”, а в 1996-му – закріпило його на рівні Конституції України.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5
УкраїнськаРусский

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС