ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Святкування Дня Незалежності розпочалося з молитви за Україну PDF Друк E-mail
24.08.2016 21:27
Фото: president.gov.ua
 

У Софійському соборі глави церков і релігійних організацій помолилися за Українську державу, за мир та процвітання, за Божий захист і благословення для українських захисників.

За Україну молитви виголосили члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Серед них: Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату патріарх Філарет, Глава Української Греко-Католицької Церкви верховний архієпископ Святослав Шевчук, Предстоятель Української Православної Церкви митрополит Онуфрій, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви митрополит Макарій, Голова Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк, Муфтій Духовного управління мусульман України Ахмед Тамім та президент Об’єднання іудейських релігійних організацій України рабин  Яків Дов Блайх.

Також із промовою виступив митрополит Української православної церкви в США, представник Вселенського Патріарха Антоній.

У заході «Молитва за Україну» з нагоди Дня Незалежності України взяв участь Президент Петро Порошенко разом з родиною – дружиною та дітьми.

Разом з Главою держави та його родиною у молитві взяли участь Голова Верховної Ради Андрій Парубій, Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов та інші урядовці.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС