ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Посадовці МЗС обговорили з представниками конфесій подальше співробітництво PDF Друк E-mail
24.10.2016 14:40
Фото: mfa.gov.ua

19 жовтня відбулося VІІ засідання Громадської ради з питань співпраці з релігійними організаціями при Міністерстві закордонних справ   України.

На засіданні обговорювалися можливості сприяння з боку МЗС у реалізації  проектів надання гуманітарної допомоги від релігійних організацій української діаспори. Також йшлося про відзначення ювілею Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (листопад 2016 р.)  та 500-річчя Реформації  (жовтень 2017 р.), повідомляє Інститут релігійної свободи.

За даними сайту МЗС, члени Громадської ради поділилися інформацією про участь у низці міжнародних заходів, зокрема, у засіданні Комітету ООН з ліквідації всіх форм расової дискримінації (11-12 серпня, Женева), у щорічному засіданні Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) з імплементації людського виміру (26-28 вересня, Варшава).

Під час засідання відбувся обмін думками щодо можливого внесення змін до законодавства України, які стосуються діяльності релігійних організацій, у зв’язку з рішенням Конституційного Суду від 08.09.2016 року щодо відповідності Конституції України положення частини п’ятої статті 21 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» (справа про завчасне сповіщення про проведення публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій).

Від Інституту релігійної свободи у засіданні взяв участь голова правління ІРС Олександр Заєць.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ 
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС