ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Релігійні діячі закликають звільнити заручників, які утримуються на Донбасі, в АР Крим та Росії PDF Друк E-mail
05.04.2017 19:10
Фото: Юрій Кулакевич
 

Громадська рада з питань співпраці з релігійними організаціями при МЗС України ухвалила заяву на підтримку звільнення заручників і незаконно утримуваних осіб на Донбасі, в АР Крим та Росії.

Засідання відбулося 4 квітня за участі Першого заступника Міністра закордонних справ Вадима Пристайка.

У засіданні Громадської ради взяли участь Перший заступник Голови Верховної Ради, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко та учасники Мінської гуманітарної групи.

Як повідомляє МЗС, у своєму виступі Уповноважений Президента поінформувала про заходи, які вживаються з метою вирішення найгострішої гуманітарної проблеми – звільнення заручників на території окремих районів Донецької та Луганської областей і незаконно утримуваних осіб в Російській Федерації, а також на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

У ході обговорення учасники засідання висловили міркування щодо можливих шляхів розблокування процесу визволення заручників і звільнення незаконно утримуваних осіб.

Напередодні Міжнародного Дня ромів, який відзначається 8 квітня, члени Громадської ради обговорили проблематику інтеграції ромів в українське суспільство та висловили пропозиції стосовно участі релігійних організацій  у цій важливій справі.

На засіданні також були представлені підсумки  міжнародної  діяльності  релігійних організацій у першому кварталі цього року та  окреслені пріоритети Громадської ради на наступний період.

_____________

ЗАЯВА

Громадська рада з питань співпраці з релігійними організаціями при Міністерстві закордонних справ України знову засвідчує позицію підтримки нашими Церквами і релігійними організаціями процесу звільнення заручників і незаконно утримуваних осіб.

Ми приєднуємо свій голос до закликів, спрямованих до Російської Федерації як сторони Мінського процесу: зараз, невідкладно, здійснити все необхідне для розблокування процесу звільнення заручників.

Враховуючи наближення християнського свята Воскресіння Христового та юдейського свята Песах, – вважаємо нинішній час дуже символічним для вияву доброї волі, милості та милосердя.

Нехай Бог благословить добру справу і всіх, хто їй сприяє.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС