ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» отримали цінні подарунки PDF Друк E-mail
18.05.2017 12:11
Фото: irs.in.ua
 

За ініціативи Асоціації українських правників у Києві відбулася церемонія нагородження переможців та дипломантів VІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».

Урочистості відбулися 17 травня у Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Відкрив церемонію президент Асоціації українських правників, доктор юридичних наук, академік Василь Костицький. Саме за ініціативи Асоціації цей конкурс було започатковано у 2010 році, а також організаційно підтримано і на державному рівні, особливо в часи діяльності Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.

Конкурс вже сьомий рік поспіль проводиться на добровільних засадах серед шести вікових категорій: І – учні 1-4 класів, ІІ – учні 5-8 класів, ІІІ – учні 9-11 класів, IV – учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти коледжів і технікумів, V – студенти вищих навчальних закладів, VІ – представники різних вікових груп. З 2015 року введено окрему номінацію – «Відеосюжет».

Активну громадянську позицію конкурсантів підтримують і мотивують меценати і партнери Конкурсу. Цього року переможці, в залежності від номінації, отримали – сертифікати на оплату навчання, ноутбуки, музичні центри, телевізори, коштовні навчальні набори, оплату літнього відпочинку, а також солодощі.

За даними оргкомітету, щороку Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» набуває все більше популярності в країні. У першому Конкурсі (2010–2011) журі розглянуло 2033 творчі роботи. У другому Конкурсі (2011–2012) на розгляд журі надійшло 1606 робіт. На третій Конкурс було подано 2183 проекти. Четвертий Конкурс (2013–2014) перевершив усі очікування: загальна кількість конкурсних робіт, які взяли участь у ньому, – 5134!

Метою Конкурсу є популяризація духовних і моральних надбань, сприяння формуванню громадянської позиції, високих моральних цінностей, почуття любові до України.

Асоціація українських правників свою щорічну підтримку цього Конкурсу пояснює тим, що «Моральний вчинок» – це конкурс, що примножує добро.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС