ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Консультації
Правовий висновок ІРС щодо неконституційності норми про дозволи для релігійних зібрань PDF Друк E-mail
04.03.2016 14:30
Актуальною є проблема невідповідності Конституції України  положень частини п’ятої статті 21 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» , що виявлялося у їх неоднозначному застосуванні органами місцевого самоврядування та деякими органами державної влади.
Детальніше...
 
Правова позиція УГСПЛ щодо неконституційності ч. 5 статті 21 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" PDF Друк E-mail
04.03.2016 13:14
Ця правова позиція подана до Конституційного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) частини п’ятої статті 21 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».
Детальніше...
 
Роз'яснення порядку направлення віруючих на альтернативну (невійськову) службу замість строкової військової служби PDF Друк E-mail
07.05.2015 18:00
У зв’язку з початком чергового призову на строкову військову службу Інститут релігійної свободи підготував роз’яснення порядку заміни військового обов’язку альтернативною (невійськовою) службою для віруючих громадян України.
Детальніше...
 
Новели в оподаткуванні неприбуткових організацій PDF Друк E-mail
09.04.2015 13:02
Верховна Рада України змінила порядок оподаткування неприбуткових організацій.
Детальніше...
 
Роз'яснення щодо мобілізаційної підготовки та призову на військові збори віруючих громадян PDF Друк E-mail
28.03.2014 11:36
На прохання наших читачів Інститут релігійної свободи підготував роз'яснення про сутність мобілізації та підготовки до неї, а також про особливості військового обов’язку віруючих громадян України, переконання яких не дозволяють захищати свою Батьківщину зі зброєю.
Детальніше...
 
Роз’яснення Міндоходів щодо застосування Конвенції про уникнення подвійного оподаткування між США та Україною PDF Друк E-mail
24.12.2013 17:32
За зверненням однієї з релігійних громад Інститут релігійної свободи дослідив питання практичного застосування положень Конвенції про уникнення подвійного оподаткування між США та Україною у випадку, коли релігійні організації звертаються за позиками до резидентів США (зокрема, з метою викупу чи будівництва культових споруд).
Детальніше...
 
Роз'яснення Мінкультури щодо виконання Закону України "Про захист персональних даних" PDF Друк E-mail
07.02.2012 09:00
Міністерством культури України розглянуто лист Священного Синоду Української Православної Церкви від 23 грудня 2011 року № 1583 щодо позиції УПЦ стосовно окремих аспектів, пов'язаних з дією Закону України «Про захист персональних даних», у зв'язку з чим вважаємо за необхідне висловити наступні міркування.
Детальніше...
 
Деякі питання практичного застосування Закону України «Про захист персональних даних» PDF Друк E-mail
11.01.2012 10:20
У зв’язку з численними зверненнями громадян щодо практичного застосування деяких положень Закону України «Про захист персональних даних» Міністерство юстиції надало роз’яснення з найбільш актуальних та поширених питань.
Детальніше...
 
Роз'яснення Міністерства юстиції України "Шлюб – першооснова сім'ї" PDF Друк E-mail
27.12.2011 16:27
Релігійний обряд шлюбу, як і раніше, не створює прав та обов'язків подружжя, залишаючись особистою справою жінки та чоловіка. Особи, які після вінчання спільно проживають без реєстрації шлюбу, мають статус сім'ї, але не мають правового статусу подружжя.
Детальніше...
 
Господарські суди не повинні розглядати позови про примусове припинення релігійних організацій (роз’яснення) PDF Друк E-mail
28.11.2011 14:51
КИЇВ – Питання про передачу державного чи комунального майна у власність або користування релігійних організацій, а також про їх припинення у судовому порядку, не відносяться до відання господарських судів України.
Детальніше...
 
Роз'яснення щодо передачі в оренду земельних ділянок для будівництва культових будівель без проведення аукціонів PDF Друк E-mail
01.02.2011 13:37

Роз'яснення підготував Державний комітет України із земельних ресурсів (9 січня 2009 р.)

На численні звернення від громадян та юридичних осіб, Державний комітет України із земельних ресурсів надає роз’яснення стосовно передачі в оренду земельних ділянок державної та комунальної власності для будівництва культових будівель без проведення аукціонів.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС