ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Від першої особи
Віктор Янукович: Держава не втручається у справи релігійних громад і ставиться до них всіх з повагою (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
21.04.2011 13:47
КИЇВ – Під час зустрічі з релігійними лідерами України 21 квітня Президент Віктор Янукович відзначив високий рівень співпраці між різними релігійними організаціями, передусім у форматі Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.
Детальніше...
 
Парламентська група «Право вибору» провела зустріч з членами Всеукраїнської Ради Церков (ФОТО) PDF Друк E-mail
07.04.2011 19:40
КИЇВ – Питання подальшого розвитку діалогу між Парламентом та конфесіями стали предметом зустрічі депутатів групи «Право вибору» з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Зустріч відбулась 6 квітня у приміщенні Верховної Ради України.
Детальніше...
 
В.Марущенко: “Майбутнє держави нерозривно пов’язано із вихованням підростаючого покоління як духовно і фізично здорових особистостей” PDF Друк E-mail
02.03.2011 14:50
Голова Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту, народний депутат України Володимир Марущенко розповів про результати співпраці конфесій з Міністерством у 2010 році та про плани Громадської ради на майбутнє.
Детальніше...
 
Зберегти релігійну свободу в Україні зможе відновлення діалогу між Президентом і конфесіями – експерти PDF Друк E-mail
16.02.2011 16:02
КИЇВ – Ключовим питанням сфери свободи віросповідання та державно-конфесійних відносин в Україні є відновлення повноцінного діалогу між Президентом України та конфесіями. На цьому наголошували учасники прес-конференції в Укрінформі на тему: "Релігійна свобода в Україні й світі на початку нового десятиліття", організованої Українською асоціацією релігійної свободи.
Детальніше...
 
Парламентарі, представники Церков та експерти обговорили наявні проблеми державно-церковних відносин (ФОТО) PDF Друк E-mail
11.02.2011 17:31
КИЇВ – За ініціативи Центру Разумкова 8 лютого у Києві відбулось засідання Круглого столу «Державно-конфесійні відносини в Україні, їхні особливості й тенденції розвитку». У дискусії взяли участь глави і повноважні представники християнських Церков України, парламентарі, представники виконавчої влади та експерти.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 10

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС