ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Від першої особи
Юрій Богуцький: Мінкультури врахує пропозиції Церков відносно забезпечення свободи віросповідання PDF Друк E-mail
09.02.2011 23:50
КИЇВ – Перший заступник Міністра культури Юрій Богуцький заявив, що Міністерство врахує пропозиції Церков і релігійних організацій у сфері державно-церковного діалогу та забезпечення свободи віросповідання. Він закликав представників конфесій не хвилюватись у зв’язку із рішенням Глави держави ліквідувати Держкомнацрелігій.
Детальніше...
 
Патріарх Кирил заявив про важливість діалогу влади і конфесій України відносно змін до законодавства PDF Друк E-mail
03.02.2011 12:17
МОСКВА – Про це Патріарх Московський і всієї Русі Кирил заявив 2 лютого в Москві під час своєї доповіді на Архієрейському Соборі Руської Православної Церкви. "Сподіваюся, що важливі законодавчі ініціативи будуть доопрацьовуватися та обговорюватися за активної участі церковних представників", – підкреслив глава РПЦ.
Детальніше...
 
Володимир Литвин закликав парламент і керівництво країни уберегти державу від конфліктів на релігійному ґрунті (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
01.02.2011 19:34
КИЇВ – Про це голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявив 1 лютого у своєму виступі під час церемонії відкриття восьмої сесії парламенту шостого скликання. Він звернувся із закликом до присутніх у залі парламентарів та керівництва держави: “Треба уберегти країну від конфліктів на цьому ґрунті, інакше Україна буде розділена. А розділена Україна не вистоїть”.
Детальніше...
 
Діалог та забезпечення рівності конфесій є запорукою гармонійних державно-церковних відносин – результати Круглого столу PDF Друк E-mail
23.12.2010 15:19
КИЇВ – 20 грудня Фонд Конрада Аденауера, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій та Інститут релігійної свободи провели в «Українського дому» круглий стіл на тему «Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей». У заході взяли участь представники конфесій, Адміністрації Президента України, Держкомнацрелігій і громадських організацій, народні депутати України, експерти та журналісти. 
Детальніше...
 
Ганна Герман: “Держава сьогодні однаково рівно ставиться до всіх Церков в Україні” (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
23.12.2010 11:10
КИЇВ – В Адміністрації Президента заявляють, що держава однаково ставиться до всіх Церков в Україні. Про це сказала заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман, виступаючи 20 грудня під час круглого столу «Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей». Вона висловила переконання, що “в Україні немає міжконфесійних воєн”.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 10

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС