ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Від першої особи
Єпископ Маркіян Трофим’як: “Релігійна спільнота України не стоїть осторонь такого ганебного і страшного явища як аборти” PDF Друк E-mail
23.09.2010 13:55
КИЇВ – Головуючий у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій єпископ Маркіян Трофим’як виступив на урочистому відкритті IV Національного конгресу з біоетики, яке відбулось 20 вересня у Національній філармонії України. У своєму вітальному слові єпископ Маркіян наголосив на безумовній важливості Конгресу.
Детальніше...
 
Політична стабільність забезпечується набагато більше при наявності релігійної свободи у суспільстві, – експерт PDF Друк E-mail
10.08.2010 10:27
КИЇВ – Одним із основних сучасних викликів релігійної свободи – це навчити та прищепити наступним поколінням розуміння важливості свободи совісті та віросповідання як фундаментального права людини. Про це заявив директор Міжнародного центру права і релігієзнавства професор Коул Дьюрем (США) у своєму вітальному слові до учасників XV Міжнародної наукової конференції на тему «Свобода релігії і демократія: старі і нові виклики».
Детальніше...
 
Більшість прихильників новітніх релігій становлять люди без релігійного минулого – дослідження PDF Друк E-mail
04.08.2010 12:21
КИЇВ – Поширена думка про те, що багато українців відходять від традиційної релігії і переходять до новітніх релігійних течій, не відповідає дійсності. Переважна більшість тих, хто сповідує новітні релігії, є новонаверненими людьми, котрі, як правило, не мають релігійного минулого. Цим та іншим питанням була присвячена прес-конференція українських релігієзнавців в Укрінформі.
Детальніше...
 
Президент Янукович заявив про рівність усіх Церков і недопустимість преференцій на місцевому рівні PDF Друк E-mail
14.05.2010 08:36
КИЇВ – “Головним завданням у сфері державно-церковних відносин є створення якнайсприятливіших умов для реалізації духовної місії Церкви”, – заявив Віктор Янукович. Таку позицію по відношенню до Церкви 13 травня Глава держави озвучив на засіданні Громадської гуманітарної ради.
Детальніше...
 
Міністр охорони здоров'я Зіновій Митник заявив про підтримку конструктивної співпраці МОЗ та конфесій PDF Друк E-mail
23.03.2010 16:52
КИЇВ – Новий очільник Міністерства охорони здоров'я України Зіновій Митник пообіцяв підтримувати всі добрі починання у сфері співпраці з Церквами і релігійними організаціями, які були започатковані попереднім керівництвом. Про це він заявив у привітальному зверненні до учасників засідання Громадської ради з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій, яке 23 березня відбулось у приміщенні МОЗ України.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 10

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС