ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Релігійні діячі, представники Міноборони та експерти обговорили шляхи вдосконалення законодавчої бази в сфері військового капеланства в Україні.
Релігійні діячі просять політиків “припинити дбати про вузько партійні інтереси та власне матеріальне збагачення”, що особливо важливо у цей важкий для України час через зовнішню агресію та внутрішні ...
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій як одна з найбільших інституцій громадянського суспільства України висловлює своє занепокоєння сучасним станом суспільно-політичного життя в Украї
Громадська рада з питань співпраці з релігійними організаціями при Міністерстві закордонних справ України звернула увагу на релігійну ситуацію в тимчасово окупованому Криму та в зоні АТО на Донбасі.
Всеукраїнська міжконфесійна конференція «Розвиток медичного капеланства в Україні: передумови, потреби та перспективи» об’єднала медичних капеланів, науковців, медиків та представників влади.
Релігійні діячі та посадовці обговорили проект Положення про здійснення душпастирської опіки в установах Державної пенітенціарній служби України.
Представники церков і релігійних організацій обговорили перспективи вдосконалення законодавства України в сфері військового капеланства.
Голова Служби безпеки України Василь Грицак вважає, що церква має стати консолідуючою силою для єднання українського народу.
Виступ Головуючого у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій, Старшого єпископа УХЄЦ Леоніда Падуна на Національній зустрічі представників релігійних чи заснованих на переконаннях громад за ...
У Києві за підтримки ОБСЄ та Мінкультури відбулася національна зустріч, присвячена подальшому розвитку міжрелігійного діалогу заради миру та безпеки релігійних та інших громад.
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>
УкраїнськаРусский

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС