ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Виїзне засідання ВРЦіРО до Єрусалиму 2009 року


Черговий Головуючий у ВРЦіРО єпископ Маркіян Трофим’як: “Діяльність Ради є потрібною, з її думкою рахуються, її позицію очікують почути” PDF Друк E-mail
28.10.2009 07:51
По завершенні виїзного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій в Єрусалимі черга виконувати функції Головуючого у Раді перейшла до керуючого справами, відповідального за зовнішні зв’язки Римсько-Католицької Церкви в Україні єпископа Маркіяна Трофим’яка.
 
У перші дні роботи нового Головуючого у Раді Інститут релігійної свободи задав єпископу Маркіяну кілька питань про результати засідання та про перспективи діяльності Ради у найближчому майбутньому.
Детальніше...
 
У найближчій перспективі Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій зосередить увагу на утвердженні моральності у суспільстві PDF Друк E-mail
27.10.2009 06:14
Учасники української делегації коментують результати єрусалимського засідання Ради
 
ЄРУСАЛИМ-КИЇВ – Виїзне засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у Державі Ізраїль завершилось 20 жовтня відвіданням представниками конфесій України єрусалимських святинь та визначних місць Святого міста. Вони оглянули стару частину Єрусалиму, яка до цього часу зберігає подих історії, помолились у Стіни плачу та відвідали храми. На завершення глави і представники Церков і релігійних організацій відвідали Яд ва-Шем – єврейський національний меморіал Катастрофи (Голокосту) і Героїзму. З метою більш повної уяви про результати цьогорічного засідання Інститут релігійної свободи попросив поділитися враженнями самих його учасників.
Детальніше...
 
Єпископ Євстратій: "Найбільше нас турбує духовний стан суспільства, його моральний рівень" PDF Друк E-mail
27.10.2009 05:36
Голова інформаційно-видавничого управління Української Православної Церкви Київського Патріархату, єпископ Євстратій (Зоря) прокоментував Інституту релігійної свободи результати виїзного засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яке 19-20 жовтня проходило в Державі Ізраїль.
 
Єрусалим – святе місто для трьох монотеїстичних релігій: християнства, юдаїзму та ісламу. Тому символічно, що, яка об’єднує послідовників цих релігій в Україні, своє перше в історії виїзне засідання провела саме у Єрусалимі. І не просто в Єрусалимі, а поруч з горою Сіон, яка неодноразово згадується у Священному Писанні, як святе місце.
Детальніше...
 
Досвід міжконфесійної співпраці в Україні може бути взірцем для інших країн, – Міністр Держави Ізраїль у справах релігій PDF Друк E-mail
20.10.2009 14:46
ЄРУСАЛИМ – По завершенні робочого засідання делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій взяла участь в обіді разом з Міністром Держави Ізраїль у справах релігій паном  Яаковом Маргі. Захід відбувся 19 жовтня у готелі «Mount Zion», який розташований поблизу старого міста в Єрусалимі. У ході зустрічі пан Міністр висловив своє захоплення діяльністю Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та висловив слова подяки на адресу українського Уряду за створення умов для відродження релігій.
Детальніше...
 
В Єрусалимі Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернула увагу на безпеку дорожнього руху та проблеми повернення церковної власності PDF Друк E-mail
20.10.2009 05:36
ЄРУСАЛИМ – Після зустрічі з Міністром закордонних справ Держави Ізраїль паном Авігдором Ліберманом члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 19 жовтня зібрались у конференц-залі єрусалимського готелю «Маунт Зіон» для проведення чергового робочого засідання. Головував на засіданні Головний рабин м.Києва та України, президент Об’єднання іудейських релігійних організацій України Яків Дов Блайх. Подробиці заходу Інституту релігійної свободи повідомив у телефонній розмові з Єрусалиму секретар засідання Геннадій Білорицький.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС