ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Віруючі різних Церков молилися разом за мир в Україні та перемогу над агресором (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
03.04.2017 10:34
Фото: cerkva.info
 

У Києві та в обласних центрах по всій Україні священнослужителі та віруючі різних Церков об'єдналися у молитві за перемогу та мир.

У столиці міжцерковна молитва відбулася у неділю, 2 квітня, на Софіївській площі, де зібралися тисячі віруючих різних конфесій, зокрема православні, герко- та римо-католики, євангельські християни, повідомляє Інститут релігійної свободи.  

Захід відбувся за ініціативи Патріарха Філарета, Предстоятеля УПЦ Київського Патріархату. Цю ідею підтримали члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, які долучилися до молитви в центрі столиці України.

Серед них: Глава і Отець Української Греко-Католицької Церкви Святослав (Шевчук), єпископ Української Автокефальної Православної Церкви Володимир (Черпак), єпископ-ординарій Римсько-Католицької Церкви в Україні Станіслав Широкорадоюк, єпископ Української єпархії Вірменської Апостольської Церкви Маркос (Оганесян), старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко, старший єпископ Української Християнської Євангельської Церкви Леонід Падун, єпископ Союзу вільних церков християн євангельської віри України Дмитро Булах, голова Київського обласного об’єднання ВСЦ євангельських християн-баптистів Михайло Андрашко.   


У своїх молитвах представники Церков просили не лише Божої допомоги, мудрості і сил здолати агресора – російських загарбників, але й про внутрішній мир у країні. Зокрема, молилися про викоренення корупції, особливо серед політиків і представників влади, про неспроможність ворогів спровокувати і загострити внутрішні конфлікти всередині України, про зміцнення моральних засад і сімейних цінностей у суспільстві, про відповідальне батьківство та захист ще ненароджених дітей від абортарії та сирітства.

Також всі присутні молилися за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи, за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі рятуючи своє життя. 

У молитві за Україну взяли участь також військовослужбовці, представники інтелігенції, Верховної Ради та Уряду.

 

Напередодні, члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій оприлюднили Звернення до віруючих із закликом до спільної молитви за перемогу і мир.

Наступний день, понеділок 3 квітня, ми закликаємо віруючих провести у особистому пості: хто може, нехай постує протягом дня, не споживаючи їжі, або хоча б до середини дня. Ми віримо, що Господь почує наші прохання та молитви і наблизить час, коли чужинці, що прийшли з війною на нашу землю, полишать її, українські землі Криму і Донбасу звільняться від окупації, єдність і мир в нашій країні відновляться, – закликали керівники українських Церков.

Спільні молитви за участі представників різних Церков відбулися також в Одесі, Миколаїві, Тернополі, Вінниці, Луцьку, Житомирі, Івано-Франківську, Ужгороді та в інших обласних центрах України, а також у містах українського поселення за кордоном.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС