ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Переможці Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» отримали цінні подарунки PDF Друк E-mail
18.05.2017 12:11
Фото: irs.in.ua
 

За ініціативи Асоціації українських правників у Києві відбулася церемонія нагородження переможців та дипломантів VІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».

Урочистості відбулися 17 травня у Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Відкрив церемонію президент Асоціації українських правників, доктор юридичних наук, академік Василь Костицький. Саме за ініціативи Асоціації цей конкурс було започатковано у 2010 році, а також організаційно підтримано і на державному рівні, особливо в часи діяльності Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.

Конкурс вже сьомий рік поспіль проводиться на добровільних засадах серед шести вікових категорій: І – учні 1-4 класів, ІІ – учні 5-8 класів, ІІІ – учні 9-11 класів, IV – учні професійно-технічних навчальних закладів, студенти коледжів і технікумів, V – студенти вищих навчальних закладів, VІ – представники різних вікових груп. З 2015 року введено окрему номінацію – «Відеосюжет».

Активну громадянську позицію конкурсантів підтримують і мотивують меценати і партнери Конкурсу. Цього року переможці, в залежності від номінації, отримали – сертифікати на оплату навчання, ноутбуки, музичні центри, телевізори, коштовні навчальні набори, оплату літнього відпочинку, а також солодощі.

За даними оргкомітету, щороку Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» набуває все більше популярності в країні. У першому Конкурсі (2010–2011) журі розглянуло 2033 творчі роботи. У другому Конкурсі (2011–2012) на розгляд журі надійшло 1606 робіт. На третій Конкурс було подано 2183 проекти. Четвертий Конкурс (2013–2014) перевершив усі очікування: загальна кількість конкурсних робіт, які взяли участь у ньому, – 5134!

Метою Конкурсу є популяризація духовних і моральних надбань, сприяння формуванню громадянської позиції, високих моральних цінностей, почуття любові до України.

Асоціація українських правників свою щорічну підтримку цього Конкурсу пояснює тим, що «Моральний вчинок» – це конкурс, що примножує добро.

Підписуйтесь на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Інститут релігійної свободи, Київ
www.irs.in.ua
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС