ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Прот. Георгій Коваленко: “Церква закликає українську владу і міжнародне співтовариство всебічно підтримувати та захищати традиційні моральні та сімейні цінності” PDF Друк E-mail
21.01.2010 17:34
Протоієрей Георгій Коваленко – голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви


Спроби надати одностатевим сексуальним стосункам такий самий статус як шлюбу між чоловіком і жінкою є викривленням суспільної моралі і ще однією спробою легалізувати гріх. Біблія називає одностатеві сексуальні стосунки огидними і неприродними. Церква завжди вважала і вважає це гріхом і пам’ятає слова апостола Павла: “Не ошукуйте себе: ні розпусники, ні ідолослужителі, ні перелюбники, ні блудники, ні мужоложники… Божого Царства не успадкують. І такими були деякі з вас; але ви обмилися, але ви освятилися, але ви виправдалися ім'ям Господа Ісуса Христа і Духом нашого Бога” (1-е Кор. 6, 9-11). 

Церква закликає грішників до каяття і виправлення заради спасіння.  А тим, хто так наполегливо намагається зробити традиційними “нетрадиційні” речі, хочеться нагадати Біблійну історію про Содом і Гомору. 

Церква закликає українську владу і міжнародне співтовариство всебічно підтримувати та захищати традиційні моральні та сімейні цінності, проводити профілактику абортів, допомагати молодим і багатодітним родинам.

Щоб подолати економічну кризу, треба відмовитися від ідеології суспільства споживання і марнотратства. А щоб подолати демографічну кризу, треба відмовитися від ідеології гріха і розпусти на користь традиційних родинних цінностей.

До речі, Українська Православна Церква окремо і в рамках Всеукраїнської Ради Церков звернулася до членів Постійної делегації України в ПАРЕ з відповідним зверненням.
 

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua 
   
 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС