ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Єпископ Маркіян Трофим’як: Всеукраїнська Рада Церков – унікальний майданчик, де різні конфесії знаходять порозуміння та консенсус (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
24.12.2010 18:19
Про це Єпископ заявив 20 грудня 2010 року під час Круглого столу на тему «Діалог між владою та конфесіями в контексті європейської системи цінностей».

Маркіян Трофим’як підкреслив унікальність Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яка у якості міжконфесійного консультативно-дорадчого органу є майданчиком для порозуміння представників 18 конфесійних напрямків. Він відзначив ефективність роботи Ради, здатність до знайдення консенсусу та плідне співробітництво конфесій у цьому форматі.
 
Вашій увазі пропонуємо повну відео-версію виступу Єпископа Маркіяна Трофим’яка, відповідального за зовнішні зв’язки Римсько-католицької церкви в Україні.
 

 

Як повідомляв ІРС, 20 грудня Фонд Конрада Аденауера, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій та Інститут релігійної свободи провели в «Українському домі» Круглий стіл, присвячений проблематиці державно-конфесійних відносин.

У роботі Круглого столу взяли участь повноважні представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, Адміністрації Президента України, Держкомнацрелігій, а також народні депутати України, представники громадських організацій, експерти,  науковці та журналісти.

 

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua

 

 

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

  cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Е-mail розсилка: укр. рус.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Блог Максима Васіна

Як перереєструвати неприбуткову організацію?

Які саме вимоги Податкового кодексу та інших законів необхідно вказати у статуті неприбуткової організації

Що означає рішення Конституційного Суду про мирні зібрання?

Чи існують якісь обмеження щодо строку сповіщення про мирний захід, зокрема релігійний.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС