ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

В світі


ПАРЄ змінила проект резолюції та захистила право лікаря на відмову провадити аборт, викидень чи евтаназію PDF Друк E-mail
08.10.2010 19:58
СТРАСБУРГ – Парламентська Асамблея Ради Європи на своєму засіданні 7 жовтня ухвалила резолюцію з назвою «Право на заперечення з міркувань совісті при наданні легальної медичної допомоги». Цей документ у свій кінцевій редакції гарантує кожній особі, лікарю та медичному закладу право на відмову здійснювати аборт, викидень або евтаназію на підставі власних заперечень совісті.
Детальніше...
 
Рада Європи закликає заохочувати міжрелігійний діалог як засіб протидії екстремізму PDF Друк E-mail
07.10.2010 10:24
СТРАСБУРГ – Парламентська Асамблея Ради Європи 5 жовтня під час поточної сесії ухвалила резолюцію та рекомендацію під назвою «Боротьба з екстремізмом: досягнення, недоліки і невдачі». У цьому документі Рада Європи звертає увагу урядів країн – учасників на важливість міжконфесійного діалогу та називає його “одним з ключових інструментів щодо скорочення потенціалу тяжіння особи до екстремістських груп і рухів”.
Детальніше...
 
Європейський Суд переглядає резонансну справу про демонстрацію розп'ять в італійських школах (ФОТО) PDF Друк E-mail
08.09.2010 17:44
СТРАСБУРГ – Велика палата Європейського Суду з прав людини продовжує розглядати резонансну справу відносно права Італії демонструвати розп'яття Христа в італійських школах, відому як «Italian Crucifix Case» (Lautsi v. Italy). 30 червня цього року Європейський Суд у складі 17 суддів за участі президента Суду Жана-Поля Коста заслухав пояснення представників сторін, в тому числі чималу кількість третіх осіб, які висловили бажання виступити на підтримку тієї чи іншої сторони.
Детальніше...
 
Світова спільнота може отримати нового захисника релігійної свободи в особі Німеччини PDF Друк E-mail
01.09.2010 10:34
Канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що захист свободи віросповідання є важливою складовою її зовнішньої політики і зусиль Німеччини щодо забезпечення прав людини. Про це глава німецького уряду заявила в червні на зустрічі з Протестантською парламентською робочою групою, повідомляє The Huffington Post.
Детальніше...
 
Влада Азербайджану відмовила євангельським громадам у перереєстрації на підставі нового закону про віросповідання PDF Друк E-mail
17.08.2010 11:55
БАКУ – Через законодавчі нововведення та подальші бюрократичні перешкоди багато релігійних громад Азербайджану не встигли перереєструватися у встановлений термін до 1 січня 2010 року. В результаті більшість із них отримали заборону на ведення будь-якої релігійної діяльності і опинилися під загрозою ліквідації юридичної особи.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 18 з 31
УкраїнськаРусский

Підпишіться на розсилку найважливіших новин ІРС:

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС