ІРС - Інститут релігійної свободи, м.Київ

Заяви, звернення
Голова НЕК Василь Костицький: Терористи Донбасу культивують ксенофобію і антисемітизм, релігійну нетерпимість та людиноненависництво PDF Друк E-mail
21.05.2014 18:24
Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі стурбована загостренням політичного конфлікту, що перейшов у сепаратистську терористичну агресію на сході країни, внаслідок чого знецінюється людське життя та суспільна мораль.
Детальніше...
 
Заява Синоду Київського Патріархату з приводу діяльності терористичних сил та погроз священникам УПЦ КП (ВІДЕО) PDF Друк E-mail
16.05.2014 23:37
За останній час Київській Патріархії стали відомими численні факти погроз життю та здоров’ю духовенству і вірних УПЦ КП, створення перешкод діяльності Церкви в східних областях України з боку контрольованих і заохочуваних з Росії терористичних та сепаратистських сил.
Детальніше...
 
Звернення Всеукраїнської Ради Церков до народу України щодо виборів Президента України PDF Друк E-mail
15.05.2014 19:44
Закликаємо кожного виконати свій громадянський обов’язок – прийти 25 травня 2014 року на свою виборчу дільницю та взяти участь в обранні нового Глави Української держави!
Детальніше...
 
Звернення глав євангельських протестантських Церков України з нагоди виборів Президента України PDF Друк E-mail
14.05.2014 13:39
Закликаємо усіх громадян України піти на вибори 25 травня 2014 року та проголосувати! Нехай ваш вибір буде свідомим, обдуманим і відповідальним перед інтересами усього українського суспільства. У нинішніх умовах байдужість і відмова від участі у виборах містять серйозну загрозу для миру та стабільності нашої держави.
Детальніше...
 
Заява Предстоятеля УПЦ КП Патріарха Філарета з приводу ескалації насильства в Україні PDF Друк E-mail
05.05.2014 20:44
Численні неспростовні докази, на які також спирається у своїх висновках і міжнародне співтовариство, підтверджують, що за цим спалахом насильства і терористичними акціями стоять спеціальні служби Російської Федерації, відповідальність за дії яких лежить на політичному керівництві Росії та особисто її Президенті.
Детальніше...
 
Глава УГКЦ закликає українців прийти на виборчі дільниці 25 травня PDF Друк E-mail
05.05.2014 14:18
Президентські вибори 25 травня будуть вирішальними для України. Вони можуть бути найбільш вільними і відкритими в історії України як незалежної держави після закінчення холодної війни.
Детальніше...
 
Влада Криму розпочала репресії проти Київського Патріархату PDF Друк E-mail
26.04.2014 00:36
Кримська єпархія УПЦ Київського Патріархату заявляє про порушення діючою владою Криму попередніх письмових гарантій недоторканості парафій Київського Патріархату в Криму.
Детальніше...
 
Комюніке засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 3 квітня 2014 року PDF Друк E-mail
03.04.2014 15:22
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, що зібралася на засідання 3 квітня 2014 року, засудила прояви сепаратизму та виступила за цілісність України в її міжнародно-визнаних кордонах.
Детальніше...
 
Мінкультури заявляє про відсутність фактів захоплення храмів в Україні PDF Друк E-mail
02.04.2014 10:34
Департамент у справах релігій і національностей Міністерства культури України заявляє, що в Україні під час подій Євромайдану та після нього не було жодного захоплення храмів Української православної церкви. В нашій державі, відповідно до законодавства, самі громадяни визначають до якої Церкви їм належати.
Детальніше...
 
Конференція Європейських Церков підтримала Україну в прагненні суверенітету та цілісності PDF Друк E-mail
31.03.2014 13:35
Конференція європейських церков хоче запевнити, що всі дипломатичні і мирні засоби використовуються можновладцями, щоб суверенітет і територіальна цілісність України збереглися. Деякі з лідерів наших церков – членів (Конференції) роблять все можливе, щоб закликати свої уряди, Європейський Союз та інші багатосторонні установи активізувати дипломатичні зусилля в цьому напрямку і забезпечити міцність демократичного процесу в перехідний період.
Детальніше...
 
Патріарше звернення з приводу загрози вторгнення російських військ в Україну PDF Друк E-mail
28.03.2014 12:43
Наша сила, сила України – у єднанні. Щоби захопити наш дім та відібрати нашу свободу вороги видимі та їхні натхненники – диявол і його слуги,  хочуть зв’язати нас путами брехні, пропаганди, провокацій, підступів, паніки та ворожнечі. В наших силах – не дати нашим видимим і невидимим ворогам зробити це.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 16

Підтримайте правозахисну діяльність Інституту релігійної свободи:

УкраїнськаРусский

cлідкувати за новинами   приєднатися!
RSS-новини .Еmail розсилка: укр. рус.

Блог Максима Васіна

Реєстрація церков по-новому

Юридичні відповіді на запитання щодо прийнятого законопроекту № 4128-д та нової процедури реєстрації церков.

Доповідь ІРС

Доповідь "Свобода віросповідання під прицілом"

Російський терор на окупованих територіях Східної України.

Контакти

Поштова адреса:
01001, м. Київ-1, а/с 471–В
"Інститут релігійної свободи"
Надіслати листа до ІРС