Письмова Декларація "Про необхідність запобігти втручанню в будівництво Київського єврейського громадського центру"

 Переклад з англійської – Інститут релігійної свободи Парламентська асамблея Ради Європи Документ № 1299127 червня 2012 р. Про необхідність запобігти втручанню в будівництво Київського єврейського громадського центруПисьмова Декларація №...

 

 

Парламентська асамблея Ради Європи

 

Документ № 12991
27 червня 2012 р.

 

Про необхідність запобігти втручанню в будівництво Київського єврейського громадського центру

Письмова Декларація № 528 

 Цю письмову Декларацію проголошують лише ті, хто її підписав

Проект Київського єврейського громадського центру, в якому розмістяться освітні та гуманітарні установи та який буде слугувати інтересам єврейських спільнот в Україні та закордоном, має велике значення для європейського єврейства.

Згідно останніх тривожних новин будівництво Центру знаходиться під загрозою зупинки через деякі вимоги Київської міської влади і прокуратури до компанії, якій доручено будівництво Центру.

Ми глибоко стурбовані цим фактом і висловлюємо надію на вирішення проблем, що перешкоджають будівництву Київського єврейського громадського центру, у повній відповідності з принципами верховенства права та в дусі підтримки гуманітарних ініціатив в Україні, а також вважаємо, що залучення Асамблеї сприятиме розв’язці цієї проблеми.

Підписанти1:

Усього = 36

__________________________
1 EPP/CD – Європейська Народна Партія (Християнські демократи), SOC – Соціалістична група, ALDE – Альянс лібералів та демократів Європи,  EDG – Європейська Демократична група, UEL – Група об’єднаних європейських лівих. 

 

Інститут релігійної свободи, м.Київ 
www.irs.in.ua