Конференція Європейських Церков підтримала Україну в прагненні суверенітету та цілісності

 

Членам Всеукраїнської Ради Церков

і релігійних організацій (ВРЦіРО)

Женева, 6 березня 2014 р.


Дорогі сестри і брати у Христі!

З глибокою стурбованістю про благополуччя ваших церков і людей, ми стежимо за тривожними подіями в Україні. Цим листом ми хотіли б підтвердити нашу солідарність з вами і підтримати ваш заклик до світу щодо негайного припинення будь-якого втручання, яке б поляризувало і викликало подальше розділення українського суспільства. Після запеклих зіткнень останніх тижнів – конфронтації, в якій було покладено стільки життів – ваші люди заслуговують перепочинок від насильства і кровопролиття, і право жити в мирі та злагоді в різноманітному і плюралістичному суспільстві.


Конференція європейських церков хоче запевнити, що всі дипломатичні і мирні засоби використовуються можновладцями, щоб суверенітет і територіальна цілісність України збереглися. Деякі з лідерів наших церков – членів (Конференції) роблять все можливе, щоб закликати свої уряди, Європейський Союз та інші багатосторонні установи активізувати дипломатичні зусилля в цьому напрямку і забезпечити міцність демократичного процесу в перехідний період. Ми дуже сподіваємося , що їх робота буде приносити свої плоди на благо всієї України.

Ми підносимо наші гарячі молитви за мир і ненасильницьке вирішення всіх проблем, що стоять перед українським суспільством. Ми молимося за силу і мудрість для всіх політичних лідерів, щоб вони впевнено вибирали дипломатію і діалог замість військової інтервенції, демократію та права людини замість авторитарного правління і дійсно представляли законні бажання людей України. Наші молитви і солідарність з вами і вірте, що ми духовно з вами у ці важкі часи.

З молитвами і добрими побажаннями для вас і ваших церков та їхнього служіння, ми як і раніше,

 

Щиро ваші у Христі,

 

Др. Гай Ліагр, Генеральний Секретар


Єпископ Крістофер Хілл, Президент

 


 
www.irs.in.ua       

Джерело: сайт ВРЦіРО