Делегація євангельських церков України провела зустрічі у Фінляндії

Українські церковні лідери зустрілися з політичними, релігійними та громадськими діячами Фінляндії. 

Делегація Ради Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ) відвідала міста Гельсінкі та Тампере під час візиту, що тривав 10-12 жовтня, повідомляє сайт РЄПЦУ

У четвер, одразу по прибуттю, учасники делегації зустрілися в будівлі Фінського парламенту з керівництвом християнсько-демократичної партії, під час якої обговорили широкий спектр питань та спланували низку ініціатив.

Eero Antturi

Зустріч з керівництвом християнських демократів Фінляндії

Українські священнослужителі зустрілися також з керівництвом Євангельського Альянсу Фінляндії, обговоривши виклики, що стоять перед Церквами в цих країнах. Учасники зустрічі відмітили важливість спільних, узгоджених дій на всіх рівнях для захисту свободи віросповідання та активізацію духовного життя церковних громад через молитву та спільність.

В п’ятницю делегація РЄПЦУ долучилася до святкових заходів з нагоди 100-ліття Місійної Ради Фінляндії, що проходили в Тампере, другому найбільшому місті країни. Рада об’єднує лідерів 33 деномінацій та організацій, що вже протягом століття є потужним місійним голосом по цілому світу. Семінар «Як Схід та Захід можуть разом служити недосягнутим та захищати переслідуваних», де члени української делегації були головними учасниками, виявив не тільки досвід, але й спільне бачення на майбутнє.

Eero Antturi

Заходи з нагоди 100-ліття Місійної Ради Фінляндії

В суботу, перед поверненням до України делегація, зустрілася з фінськими медійниками в форматі прес-сніданку. Друковані видання, онлайн-платформи та телеканали готові бути голосом християн, які потерпають на окупованих територіях України, заради їх благополуччя.

До складу делегації входили:

Eero Antturi

Зустріч з представниками Євангельського Альянсу Фінляндії

Візит відбувався з ініціативи Головуючого у Раді, старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка, який і очолював делегацію.