Делегація з України відвідала Молитовний сніданок за участі Президента США

15:15
1611
Читайте на русском


Фото: Mykhailo Cherenkov, Фейсбук

 


 

Official White House Photo by Pete Souza

 

Він також застеріг від того, щоб віру, яка постійно надихає людей допомагати іншим по всьому світу, не було "перекручено і спотворено", подібно до деяких, хто використовує її для розбрату, а іноді і в якості зброї.

У рамках цього заходу в американській столиці пройшов також традиційний 10-й Український молитовний сніданок за підтримки Посольства України в Вашингтоні.

Участь у заході взяли Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет та представники євангельських Церков, народні депутати України, громадські діячі та журналісти з України, конгресмени США, члени парламентів європейських країн та активісти української діаспори Америки.

Присутні помолилися за настання справедливого миру в Україні, за Божий захист та добробут для українського народу, а також за мирне життя для усіх народів.

Посол України в США Олександр Моцик у своєму виступі, зокрема, подякував Сполученим Штатам Америки за підтримку прагнення України до волі, демократії та релігійної свободи, та запросив присутніх приєднатися до молитви за Україну та її миролюбний народ.

Як повідомляв ІРС, напередодні в будівлі Конгресу США відбувся Круглий стіл на тему релігійних переслідувань на окупованих територіях України.


 
www.irs.in.ua  

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.

Читайте на цю тему