Ганна Герман: “Держава сьогодні однаково рівно ставиться до всіх Церков в Україні” (ВІДЕО)

00:00
1063
Читайте на русском

   Фото ІРС: www.irs.in.ua   
  
Ганна Герман заявила про рівність усіх Церков перед державою

 


“Ми сьогодні однаково рівно ставимося до всіх Церков в Україні. І той, хто намагається нав’язати нам якесь особливе ставлення до якоїсь однієї Церкви, хоче посіяти розбрат між нами”, – зазначила Ганна Герман.

Вона також висловила переконання, що “в Україні немає міжконфесійних воєн”.

“Той період початку 90-х років, коли нам пробували зовні нав’язати міжконфесійні війни, коли пробували протиставляти людей різних конфесій на змагання між собою для того, щоб розчленити Україну, посіяти неспокій у країні, ми пережили досить гідно. І в цьому велику роль відіграла і мудрість отців наших Церков, і мудрість нашого народу, який завжди прагнув миру”, – додала заступник глави Адміністрації Президента.

Ганна Герман наголосила на тому, що “не бачить зараз якихось особливих міжконфесійних загострень, але бачить інші проблеми, які сьогодні стоять перед суспільством, і які мали б бути розв’язані за допомогою Церков і громадськості”. Однією з таких проблем вона назвала брак милосердя у суспільстві.

“Я б не хотіла, щоб ми вплутували Церкву в політику, я б не хотіла, щоб ми говорили про те, про що говорять усі. Але ми можемо говорити про те, про що не говорить ніхто сьогодні, – про брак моральних вартостей у стосунках між людьми, між владою та громадянином. Це проблема вища, ніж перші, другі чи двадцяті вибори”, – сказала заступник глави Адміністрації Президента.
    
Підсумовуючи свій виступ, Ганна Герман зауважила: “Якщо ми поставимо на високий рівень моральні вартості в нашому суспільстві, то усі інші проблеми нам буде більш простіше вирішити”.

 

 

 

Як повідомляв ІРС, 20 грудня Фонд Конрада Аденауера, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій та

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Більше по темі: державно-церковні

Читайте на цю тему