Постанова НКРЕ щодо підвищення ціни на природний газ, що використовується для надання послуг релігійним організаціям з опалення та гарячого водопостачання

18:25
1484
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИПОСТАНОВАвід 29 липня 2010 року № 943Про затвердження ціни на природний газ для суб'єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, що використовується для виробництва та надання...

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 липня 2010 року № 943

Про затвердження ціни на природний газ для суб'єктів господарювання, які
виробляють теплову енергію, що використовується для виробництва та надання
релігійним організаціям послуг з опалення та гарячого водопостачання

 

Відповідно до Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (із змінами) та від 24.02.2010 N 182 "Деякі питання формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води та послуги з централізованого водопостачання та водовідведення" Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Затвердити ціну на природний газ для суб'єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, у тому числі блочних (модульних) котелень, установлених на дахові та прибудованих (виходячи з обсягу природного газу, що використовується для виробництва та надання релігійним організаціям послуг з опалення та гарячого водопостачання, за умови ведення такими суб'єктами окремого приладового та бухгалтерського обліку тепла і гарячої води), з урахуванням податку на додану вартість, збору до затвердженого тарифу на природний газ у вигляді цільової надбавки, тарифів на його транспортування, розподіл та постачання за регульованим тарифом на рівні 1309,20 грн. за 1000 м3.

2. Постанову НКРЕ від 25.03.2010 № 287 "Про затвердження ціни на природний газ для суб'єктів господарювання, які виробляють теплову енергію, що використовується для виробництва та надання релігійним організаціям послуг з опалення та гарячого водопостачання" визнати такою, що втратила чинність.

3. Ця постанова набирає чинності з 1 серпня 2010 року.

Голова Комісії                                                        С. Тітенко

ПОГОДЖЕНО:
Виконуючий обов'язки
Міністра економіки України                                     А. А. Максюта

 

 
www.irs.in.ua 

Інститут релігійної свободи
irs.in.ua

Підпишіться на сторінку ІРС в Facebook і Twitter – експертний погляд на законодавство і релігійне життя в Україні та світі.
Більше по темі:

Читайте на цю тему